Hakkımızda

Hasan & Hüseyin SEYDİOĞLU BAKLAVA
1951’den beri değişmeyen lezzet…
“Kendi ailenize ve çocuklarınıza yedirebileceğiniz gibi dürüst üretim yapın.”
İşte bu ahlaki değerleri bize rahmetli dedemiz ve babamız miras bıraktı.
Bizler, üçüncü kuşak baklava ustaları olarak, 69 yıldır değişmeyen lezzet ve kalitemizle bu ilkeye bağlılığımızı sürdürüyoruz.
Kastamonu Devrekânili babamız Hacı İhsan SEL baklava imalatına 1951 yılında mütevazi bir dükkânda başladı. Ürettiği baklavaların lezzeti ve kalitesi kısa sürede markamıza olan talebi arttırdı.
Bugün 2000 metrekarelik lezzet fabrikamızda başta baklava çeşitleri olmak üzere pasta ve diğer tatlıların üretimini yapıyoruz. Son teknolojiye sahip üretim alanımızda maharetli ustalarımızın özenle ürettiği baklavaların namı Türkiye sınırlarını aşmış durumda. Bugün 30’a yakın ülkeye gururla Türk baklavası gönderiyoruz.
Helal Sertifikası ve ISO 9001, ISO 22000 Gıda Kalite Güvence belgeleri ile en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz tatlılarımızı keşfetmek için şubelerimizde misafirimiz olabilir ya da web sitemiz üzerinden Türkiye’nin her noktasına sipariş verebilirsiniz.
Uzun ve çok emek harcadığımız bu lezzet yolculuğunda siz değerli müşterilerimizin tatlı anlarına eşlik edebilmenin haklı gururunu taşıyoruz.